Home Semináre a konferencie

Nezávislá platforma SocioFórum pre svojich členov chce poskytnúť možnos online konzultácií na témy, ktoré vás zaujímajú. Výbor SF uvažuje na pravidelnou formou takýchto strentutí, ktoré pomôžu rýchlo reagovať na aktuálne udalosti, otázky, ale aj odborné témy dôležité pre skvalitňovanie našej práce.

V prvej fáze sme navrhli niektoré témy a dotazníkovým prieskumom chceme zistiť, ktoré vás najviac zaujímajú a prípadne aj ďalšie témy. 

Čítať celý článok...

Hľadáte spôsob ako zvýšiť efektivitu odovzdávania poznatkov a výmeny skúseností vo vašej organizácii? SocioFórum ponúka jednoduchú, prirodzenú cestu ako zvýšiť a zefektívniť úroveň vzdelávania vo Vašej organizácii. Touto cestou je neformálne vzdelávanie. Vzdelaný zamestnanec má pre vašu organizáciu významnú pridanú hodnotu nielen v tom, že vďaka najnovším poznatkom a informáciám dokáže flexibilne reagovať na zmeny, ale prispeje aj k zvýšeniu kvality poskytovaných sociálnych služieb klientom vašej organizácie. K rozhodujúcim faktorom spokojnosti zamestnanca je aj celkový osobnostný rozvoj.

SocioFórum disponuje tímom ľudí s rôznorodými skúsenosťami z oblasti sociálnych služieb dlhodobej starostlivosti, krízovej a včasnej intervencie, sociálno-právnej ochrany, sociálneho podnikania a pod. Okruh tém je možno rozšíriť na základe záujmu a požiadaviek účastníkov webinárov. Na základe analýzy požiadaviek, konzultácií, dôkladnej prípravy a na základe dlhoročných skúseností odborníkov v radoch SocioFóra a spolupracujúcich partnerov pripravujeme sériu online webinárov, ktoré chceme, aby priniesli členom SocioFóra úžitok a zvýšili kvalitu a efektivitu ich práce.

Vzdelávanie zamestnancov sa stáva nevyhnutným kritériom úspešnosti a konkurencieschopnosti organizácie na trhu poskytovateľov sociálnych služieb.

 

Aktuálna ponuka webinárov:

Čítať celý článok...

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú konferenciu:

 

Zamestnávanie občanov so zdravotným znevýhodnením na trhu práce: Skúsenosti a vízie alebo 15 rokov Radničkiných trhov,

 

ktorá sa uskutoční vo štvrtok 24. septembra 2015 v Bratislave.

Pozvánku a program nájdete v prílohe.

 

Download this file (konferencia program info.pdf)Program konferencie_informácie
Download this file (pozvanka.pdf)Pozvánka

 

Na konferenciu je možné sa prihlásiť najneskôr v pondelok 21. septembra 2015 zaslanim emailu na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo vyplnením údajov cez online prihlášku.

 

Občianske združenie TENENET o.z. v spolupráci s viacerými významnými organizáciami  na národnej i nadnárodnej úrovni EÚ si Vás dovoľuje pozvať na

MEDZINÁRODNÚ ODBORNÚ KONFERENCIU  

v rámci projektu ,,Chudoba a zamestnanie“ zameranú na HĽADANIE INOVATÍVNYCH PRÍSTUPOV K ZAMESTNANOSTI MLADÝCH ĽUDÍ SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM, ktorá sa bude konať

23.-24.11.2015 v HOTELI RADISSON BLU CARLTON v Bratislave.

                                          

Čítať celý článok...